Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1833 föremål
COLLIER, med skuren smaragd.
Köp direkt för
15 975 SEK

HURTSSKRIVBORD, 1800-talets slut.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKHYLLOR ett par 1900-talets första hälft.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL ÖJERSTAM, bord "Omni", Materia, 2000-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIMON GATE, pokalglas, Orrefors, 1920-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, England, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, Keshan, ca 480 x 305 cm.
300 SEK
Utropspris
18 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALBREKT VON LANTINGHAUSEN, tuschlavering.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Afghan, ca 250 x 167 cm.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TAKLAMPA, 1950-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, orientalisk, ca 360 x 263 cm.
300 SEK
Utropspris
9 000 SEK
MATTA Ghom semiantik part silk ca 207 x 136 cm.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDOBORD/SOFFBORD Art Deco stil modern tillverkning.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MAX MARA, kjol, storlek 40.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FYRFAT, mässing, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MAURICE BLANCHARD, akvarell, signerad.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD, 1800-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Örhängen 18K guld med serpentin och briljanter.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, Orientalisk, ca 257 x 179 cm.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, kelim, ca 300 x 195 cm.
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MATTA, Old Bakthiari, ca 382 x 310 cm.
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
DANSMASK Gelede-mask. Yuruba, Nigeria 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SVEN PALMQVIST, skålar, 4 st, glas, Orrefors.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKÅP, barock, 1700-talets första hälft.
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SIDEBOARD 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EDVARD ROSENBERG, olja på duk, signerad.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KLÄDHÄNGARE, brons och trä, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, 1990-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK