Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1798 föremål
MATGRUPP, 7 delar, Krogenäs, Norge.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, "Tallboy", England, omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
RING 18K vitguld m 7 briljanter ca 0,25 ct totalt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅL, porslin. Qingdynastin, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SADELVÄSKA, SEMIANTIK HAMADAN, CA 133,5 X 57 CM.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, orientalisk, ca 300 x 246 cm.
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
STOLAR 4 st 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUNNAR NORDSTRÖM, olja på pannå, signerad.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, Keshan 366 x 240 cm.
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
KITTEL, mässing, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, broderad slätväv, ca 301 x 199 cm.
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
IGGE KARLSSON, olja på duk, signerad och daterad 1972.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HAREMSFÖNSTER/SPEGEL, 1800-tal, Indonesien.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPOR 2 st Elarmaturer Kosta 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
DANSMASK Gelede-mask. Yuruba, Nigeria 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
AMPLAR 2 st 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORDSLAMPOR, ett par, 1900-talets andra hälft.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 6 st, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, Kina, samtida.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FYRFAT, mässing, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL MALMSTEN, Karmstolar, 5 st.
300 SEK
Utropspris
20 000 SEK
PARTI MILITARIA, 12 delar, Finland 1900-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
TAKKRONA, Idman 51175, 1950-tal.
30 EUR
Utropspris
600 EUR
FAT, tenn, troligen Tyskland, 1700-tal.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1600-/1700-tal.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, 1800-TAL, olja på duk.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅLFAT, tenn, 1700-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA 1970-tal maskinvävd ca 230 x 230 cm.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HANS ERIK ERIKSSON, olja på pannå, signerad.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD, Ulferts, 1900-talets andra hälft.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTOR, 2 st orientalisk, ca 125 x 60 resp 124 x 61 cm.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1600-tal.
450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARMBAND, 18K guld med turkoser.
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VALENTINO, kavaj, italiensk storlek 44.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PETER DAHL, tuschteckning, signerad.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJ, Swedish Modern, 1930/40-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VÄGGLAMPETTER ett par 1900-talets andra hälft.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RUMSAVDELARE/SKÄRM 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BROSCH, pil med rosenstenar.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, barock, 1700-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STIG LINDBERG, vas, stengods, Gustavsberg Studio.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Nain, ca 198,5 x 116 cm.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA semiantik youmud, ca 300 x 195 cm.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSRINGKLOCKA, gjutjärn, sent 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TAKLAMPA, 1900-talets första hälft.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LAURI NILA, olja på pannå, signerad.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ROBERTO MATTA, färgetsning, V/XX.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LOUIS VUITTON, weekendbag, "Evasion".
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, rokokostil, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK