Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1833 föremål
SVEN PALMQVIST, skålar, 4 st, glas, Orrefors.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATSERVIS, 58 delar, porslin Bareuther.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDEBOARD 1970-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EDVARD ROSENBERG, olja på duk, signerad.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KLÄDHÄNGARE, brons och trä, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA, 1990-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NOW BY HULSTA, stolar, 6 st.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, järnsmide, tidigt 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MIU MIU, kjol, italiensk storlek 40.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, ett par, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA OPE-möbler 1900-talets senare del.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GOLVLAMPA, 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TUBKIKARE, mässing, 1800-/1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KOLONNSKÅP, 1800-talets slut.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LOUIS VUITTON, väska, "Sac Flanerie".
300 SEK
Utropspris
4 500 SEK
VAGNSLYKTA sent 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets första hälft.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
TAKLAMPA, Idman 2521, 1900-talets mitt.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
FÅTÖLJ, 1950-tal.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
GUNNAR TORHAMN, akvarell, sign och dat -26.
333 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIVBORD 1900-talets mitt.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVLAMPA, Natuzzi, Italien, 1990-tal.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Keshan 404 x 288 cm.
350 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SIDEBOARD, 1900-talets andra hälft.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, 1700-tal, olja på duk.
350 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GALLERIMATTA, Kelim, ca 381 x 79 cm.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MIU MIU, "Harlequin Hobo" väska.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SOFFA 1970-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FÅTÖLJ med fotpall, 1950/60-ta.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTOR, 2 st orientalisk, ca 125 x 60 resp 124 x 61 cm.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TAKLAMPA, 1930-tal, glas.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, Marocko, ca 170 x 118 cm.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, Marocko, ca 192 x 150 cm.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KAI NORAMIES, skulptur brons signerad KN.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, 1800/1900-tal.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, 1800-talets andra hälft.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TRYGGVE HERMELIN, akavarell, signerad.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
YTTERFODER, mässing, 1700-/1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅTÖLJ, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GALLERIMATTA, Keshan, ca 300 x 97 cm.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
GALLERIMATTA, Kelim, ca 492 x 84 cm.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, mässing, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD, senempire, 1800-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA Soumak antik ca 280 x 222 cm.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CAFÉBORD 1900-talets senare del.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, kelim, ca 294 x 207 cm.
500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CARL ELDH, skulptur. Gips, signerad.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA Old Kina, ca 99 x 51 cm.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SMINKBORD, teak, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK