2004 föremål
PLÅTMYNT 4 Daler silfver mynt Fredrik I 1738.
840 EUR
Utropspris
600 EUR
EDUARD WIIRALT, etsning, signerad och numrerad 139/200.
19 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
CORNELIUS WOUTER BOUTER, olja på duk, signerad.
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
FICKUR, savonett, Rockford Watch Company, 54 mm.
6 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PETER CORNÉER, olja på duk, signerad och daterad -95.
10 500 SEK
Utropspris
7 000 SEK
LARS LERIN, olja på pannå, signerad.
19 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets slut.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATTA, orientalisk Heriz . Ca 363x281 cm.
260 EUR
Utropspris
200 EUR
FARTYGSRATT.
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDEBOARD, "London", IKEA.
4 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SIDEBOARD, Troeds, 1960-tal.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RICKY POWELL, fotografi, signerat och numrerat 1/20.
4 702 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LARS JONSSON, färglitografi, signerad 144/200.
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUCCI, väska.
5 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OMEGA, Seamaster Calendar, armbandsur, 35 mm.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
TARJA UNKARI, "REFLEKTIONER III".
580 EUR
Utropspris
1 000 EUR
BREITLING, J-Class, armbandsur, 39,5 mm.
8 900 SEK
Utropspris
10 000 SEK
RING, med briljant 0,64 ct.
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JOSEF FRANK, taklampa, modell 2444, Svenskt Tenn.
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LYKTA, smide, 1700-/1800-tal.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MATTA, orientalisk, ca 345x253 cm.
160 EUR
Utropspris
400 EUR
OKÄND KONSTNÄR,1800-tal, olja på duk.
3 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, Keshan, signerad, ca 393 x 298 cm.
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
YVES SAINT LAURENT, armband.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, Meshed, signerad, ca 384 x 300 cm.
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
RING, med briljant och åttkantslipade diamanter.
4 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HAY, soffa, "Hackney".
10 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
EMIL EKMAN, olja på duk, signerad och daterad 1927.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVLAMPA, 1950-tal.
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RASTAD/RELLING fåtölj Norge 1950/60-tal.
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHRISTIAN DIOR, "Saddlebag", väska.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MIU MIU, handväska.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ZENITH, armbandsur, 33 mm.
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK