Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1560 föremål
TIMGLAS, tenn, 1700-/1800-tal.
8 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKLAMPA, Italien, 1900-talets andra hälft.
5 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LARS LERIN, akvarell, signerad och daterad -95.
37 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
BARSKÅP, 1900-talets mitt.
6 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ZENITH, fickur, savonett, 51 mm samt kedja.
12 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MULBERRY, väska, "Bayswater".
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHANEL, "Double Flap Bag", VÄSKA.
2 200 EUR
Utropspris
2 100 EUR
LENNART JIRLOW, färglitografi, signerad 25/270.
4 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
HERMÈS, fat, porslin.
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, Waffle dial, armbandsur, 35 mm.
12 100 SEK
Utropspris
12 000 SEK
LYKTA, mässing, 1700-tal.
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TITTI FABIANI, bokskåp, "Book", 1900-talets slut.
4 050 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KAMERA, Hasselblad 2000 FC/M.
6 450 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1950/60-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CHRISTIAN DIOR, weekendbag, "Speedy".
3 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SALUTKANON, brons, 1500-tal.
4 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
FICKUR, 52 mm.
6 701 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RUNE HAGBERG, blandteknik/collage, signerad.
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TRÄSNITT, 2 st, Japan, Shunga, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HALSBAND med briljantslipad diamant 0,51.
7 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
SKÅP, 1800-talets första hälft.
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, signerad och numrerad 46/100.
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
JOAN MIRÓ, färglitografi, signerad och numrerad 60/100.
13 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
PETER DAHL, färglitografi, signerad PT.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
COLLIER, Christian Dior, 1964.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PENTTI TURUNEN, kniv, renhorn.
4 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BODIL HEDLUND, alkryl på duk, signerad.
5 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATTA, semiantik, Kirman 394 x 294 cm.
11 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
HYLLSYSTEM, 1960-tal.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VAS, porslin. Qngdynastin, omkring 1900.
5 750 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOHN ROBERTSON REID, olja på pann, signerad.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CHANEL, "Jumbo Double Flap Bag", 2010-2011.
23 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GEORGE TURNER, olja på duk, signerad, a tergo 1896.
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FICKUR, savonett, 50 mm.
7 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SAMEKNIVAR, 3 st, renhorn, signerade.
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK