Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1748 föremål
HINK, mässing, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
DÖRRKLÄPP, mässing, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
ÄGG, 3 st, malakit.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, Bakthiari, ca 306 x 208 cm.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HÄNGARE, smide, 1700-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CG HALLBERG, vas, silver, Stockholm 1936.
600 SEK
Utropspris
2 800 SEK
YVES SAINT LAURENT, väska, "Muse".
2 222 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ÖRHÄNGEN, med briljantslipade diamanter.
5 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DOLCE & GABBANA, väska.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RAFAEL, efter. 1900-tal. Olja på duk 74 x 56,5 cm.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WILHELM BEHM, olja på duk, signerad Wilh. Behm.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BÄGARE, silver, GAB, Stockholm, 1932.
950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LÅNG KLOCKKEDJA.
Inga bud
Utropspris
14 500 SEK
SKÅP, barock, 1700-tal.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
FAT, tenn, barock, Tyskland, 1700-tal.
1 508 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MEDALJONG, förgylld mässing, 1800-talets början.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKULPTURER, två stycken. Kina, 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JAEGER LeCOULTRE, Memovox, armbandsur, 34 mm.
6 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATTA, semiantik Bakhtiari, ca 348 x 221 cm.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RING med briljant 0,39 ct.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
RUNE JANSSON, olja på duk, signerad.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SEVERIN NILSON, olja på duk, signerad.
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WILLIAM WEGMAN, fotografi, signerat och daterat -09.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
COLLIER, 18K guld, manglad pansarlänk, Balestra.
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LOUIS VUITTON, plånbok, "Louise".
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TAKAMPEL, sent 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
IVAR FRANKE, Signerad. Olja på duk 54 x 74 cm.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ÖRHÄNGEN, med gula odlade pärlor och briljanter.
350 SEK
Utropspris
14 000 SEK
SPACEMAN, Audacieuse, armbandsur, 38 x 38,5 mm,
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATTA, Kashmar, ca 398 x 298 cm.
Inga bud
Utropspris
15 000 SEK
MATTA, Keshan, ca 298 x 196 cm.
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MATTA, Täbris, ca 384 x 303 cm.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
MATTA, Old Baktiari, ca 393 x 292 cm.
500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
GALLERIMATTA, Hosenabad, ca 417 x 84 cm.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BYRÅ, 1800-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATTA, Nain, ca 295 x 203 cm.
300 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ARMBAND, 18K roséguld och briljanter.
4 800 SEK
Utropspris
7 000 SEK
ROY LICHTENSTEIN, efter, utställningsaffisch, 1975.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD, 1800-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MATTA, Keshan, ca 416 x 318 cm.
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
ARMBAND, 18K guld, satinerat flätade länkar.
7 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
PETER DAHL, färglitografi, signerad.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, kelim 246 x 154 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
ANDERS CARLSSON, olja på duk, signerad.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TAKLAMPA, 1930-/1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
URNA med LOCK, porslin. Kina, tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK