Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

2149 föremål
SOFFA, 1970-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MAX WALTER SVANBERG, collage, signerad och daterad -81.
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
MATTA Keshan semiantik ca 306 x 200 cm.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SIDOBORD 1900-talets andra hälft.
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BENGT NORDENBERG, akvarell, signerad.
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
FÅTÖLJER, ett par, 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LARS FOHLIN, Olja på uppfodrad duk, signerad.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ÄGG, malakit, 4 st.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIDOBORD 2 st 1900-talets senare del.
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, Louis XVI-stil, 1900-talets andra hälft.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, Geneve, Chronometer, armbandsur, 33 mm.
4 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GARDEROB / SKÅP, 1900-talets första hälft.
3 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATTA Bidjar old ca 335 x 261 cm.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ROLF BENZ, soffa/dagbädd, 1900-talets slut.
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BODAFORS soffbord Swedish Modern 1940/50-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ÖRHÄNGEN med akvamariner och briljantslipade diamanter.
9 300 SEK
Utropspris
14 000 SEK
FÅTÖLJ, 2010.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, sengustaviansk, omkring 1800.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
MATTA, semiantik Heris/Gorovan, ca 353 x 238 cm.
3 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BOCKBORD, Sverige, 1800-tal.
4 200 SEK
Utropspris
7 000 SEK
FIGURINGRUPP, biskviporslin, omkring 1900.
1 655 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CHANEL, väska, 2004-2005.
7 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SIDEBOARD, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSLAMPA, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PIET HEIN, matbord, "Superellips".
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
PIAGET, Haute Complication, armbandsur, 31,5 mm.
9 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
TRÄHÄSTAR, två stycken, omkring år 1900.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK